Наші послуги

Встановлення систем відеоспостереження

Наша компанія має не малий досвід у проектуванні, монтажі, обслуговуванні та тонкому налаштуванні систем відеоспостереження.

Ми пропонуємо своїм клієнтам найсучасніші комплексні рішення їх запитів, з точки зору безпеки об’єктів.

Інформаційна безпека

Компанія Іт Ресурс надає повний пакет послуг із забезпечення ІТ безпеки для вашого бізнесу.

У нас можна замовити аудит іт безпеки, а можна повну діагностику та обслуговування. Ми працюємо за своїми власними розробками та надаємо гарантію на свою роботу.

Також ми можемо забезпечити безпеку тієї документації, яку не зможе вилучити абсолютно НІХТО. Жодні укази та розпорядження не можуть її дістати, доступ до неї буде тільки у власника і можливість поділиться нею, тільки у вас.

Це найвищий ступінь захисту, який можливий у сучасних реаліях розвитку ІТ індустрії.

Хмарне Сховище для Бізнесу

Створення, облаштування та налаштування IT інфраструктури офісу заняття потребують високої кваліфікації системного адміністратора. Необхідно налаштувати сервери, комп’ютери, програмне забезпечення, файлові сховища та резервування баз даних. Саме з цієї причини багато компаній починають користуватися віддаленими рішеннями цього питання.

Велика кількість сучасних фірм та організацій впроваджують систему хмарних сервісів, наприклад, такі як: хостинги веб-сайтів, організацій електронних пошт, IP-телефоній, файлових сховищ тощо.

Адміністрація та Прокладка локальних мереж

Системний адміністратор – людина, яка необхідна у будь-якій компанії для забезпечення стабільної роботи вашої техніки (комп’ютерів, серверів, оргтехніки, локальних мереж тощо).

Системний адміністратор відповідає за відсутність ризиків для роботи мережі компанії, за сервери та техніку в офісі. Також за збереження баз даних, облікових записів та документів компанії.

1С Програмування

Програми, що належать до сімейства 1С – універсальні та потужні способи для ведення обліку будь-якого типу.

Цей рід програмних продуктів регулярно вдосконалюється та підвищує кількість доступних функцій. Розробники даного програмного забезпечення стежать за перебігом сучасних технологій та законодавством, що дозволяє їм регулярно вносити доповнення та поправки для актуалізації використання 1С програм спільно з торговим обладнанням.

Також велика кількість налаштувань та їх гнучкість дозволяє адаптувати програмне забезпечення для будь-якого бізнесу.

Налаштування та підключення торгового обладнання

Наша компанія займається постачанням та підключенням торговельного обладнання. Ми маємо багаторічний досвід роботи з торговельним обладнанням 1С для аптек, супермаркетів та інших торгових точок.

Торговельне обладнання для автоматизації робочих процесів включає сканери штрих-кодів, принтери термоетикеток, термінали збору даних, торгові ваги з чекодруком, фіскальні і касові апарати, і багато іншого.