Компанія Іт Ресурс надає повний пакет послуг із забезпечення безпеки для будь-якого бізнесу. У нас можна замовити аудит іт безпеки, а можна повну діагностику та обслуговування. Ми працюємо за своїми власними розробками та надаємо гарантію на свою роботу.

Також ми можемо забезпечити безпеку тієї документації, яку не зможе вилучити абсолютно НІХТО. Ніякі укази та розпорядження не можуть її дістати, доступ до неї буде тільки у власника. Це найвищий ступінь захисту, який можливий у сучасних реаліях розвитку ІТ індустрії.

Чому ж на сьогоднішній день інформаційна безпека для офісів і підприємств така важлива і що ж це таке?

Як правило, під цим терміном мають на увазі рівень захищеності інформації та всієї компанії в цілому, від будь-яких дій, які можуть зашкодити власникам та користувачам. Інформаційна безпека в першу чергу повинна мати функцію захисту від ризиків, а не виправлення наслідків. Її сенс полягає саме у запобіганні ризикам, тому що “хвороба” простіше запобігти, ніж лікувати.
Ит безопасность в Харькове

Будь-який керівник, сучасного бізнесу, знає, як легко можна втратити все, що вже добре працює через банальний витік інформації. Тому забезпечення іт(it) безпеки свого підприємства стоїть першому місці. Все, що може бути використане проти вас, або завдати шкоди вашому бізнесу при оприлюдненні має бути надійно захищеним від будь-яких посягань. Налаштування та обслуговування іт(it) безпеки є першорядним завданням для будь-якого підприємства.

Про забезпечення іт(it) безпеки ми радимо подумати при відкритті офісу, а не відкладати це питання на потім. Потім може бути ніколи, або здасться неважливим, стане шкода витрачати гроші. Але повірте досвіду наших клієнтів, які прийшли до нас після неприємностей, краще обітниця безпеки потурбується на самому початку.

 

Аудит Іт безпеки в Харкові для офісів та організацій має першорядне значення. Адже будь-яке стороннє втручання або атака вірусів може призвести до великих втрат, а можливо доведеться закрити бізнес. Це те, з чого починається будь-яка робота в офісі. Дуже важливо прорахувати та передбачити ризики можливих втрат. Ми рекомендуємо всім клієнтам розпочинати планування роботи із забезпечення безпеки.

 Компанія Іт Ресурс протягом 6 років роботи успішно реалізує цілі ІТ безпеки для інформаційної інфраструктури офісів та організацій. Наші клієнти знають, що замовити у нас Іт безпека – значить придбати максимальний захист усієї документації, проектів та цілісності всього обладнання.

При замовленні послуги ІТ безпеки, аудит ІТ безпеки – безкоштовний.

Навіщо потрібна інформаційна(it) безпеку для підприємства?

 

Витік інформації у будь-якому разі приносить проблеми для компанії. Вони можуть бути не лише фінансові. Іноді витік інформації ліквідує фірму загалом.

У нас можна замовити послуги із забезпечення інформаційної(іт) безпеки:

  1. Аудит наявної системи безпеки. А також написання рекомендацій щодо усунення вразливих місць системи.
  2. Розмежування прав доступу користувачів в інформаційних базах, папках на серверах та локальних комп’ютерах.
  3. Обмеження можливості витоку інформації діями ваших співробітників через копіювання, відправку файлів і баз даних по e-mail.
  4. Установка програм контролю дій співробітників (скриншоти екранів, символи клавіатури, кількість проведеного часу в соціальних мережах і на інших сайтах).
  5. Антивірусний захист. Апаратний та програмний захист від зовнішніх сканувань та спроб зломів вашого сервера.
  6. Захист від навмисного або випадкового псування інформації співробітниками шляхом створення автоматичних резервних копій.
  7. Установка систем контролю керування доступом. Встановлення турнікетних систем (для обліку доступу та робочого часу працівників підприємства).

Ит безопасность для бизнеса На сьогоднішній день найчастіше атакам піддаються документи, пов’язані з фінансами, конструкцією чи технологіями фірми, а також логіни та паролі, які зберігають особисту інформацію про співробітників. Після витоку особистих даних співробітників, вони можуть подати судовий позов, за задоволенням якого компанії виписується величезний штраф, що вкотре підтверджує необхідність мережного захисту.

Чому можуть виникати загрози інформаційній безпеці комп’ютерних систем?

  • Працівники компанії. Неуважні співробітники цілком можуть загрожувати інформації фірми, самі того не підозрюючи. Дуже часто шкода фірмі завдається через недбалість або незнання чого-небудь. Завжди є ймовірність того, що новенький співробітник компанії відкриє фішинговий лист, який приховує в собі вірус, або сам понесе робочу інформацію на власній флешці, планшеті або ноутбуку.
  • DDOS атаки. Це атака помилковими запитами з різних точок світу, що блокують потік необхідною інформацією тисячами невірних запитів. Атака може відбуватися як у канал зв’язку, і на сервер.
  • Адресні зломи – використання шкідливого ПЗ, при отриманні прибутку, за поновленні доступу інформації.