На сьогоднішній день практично всі підприємства працюють із програмою 1С, а без неї уявити повноцінну роботу просто неможливо. Вона настільки важлива, що за довгі роки стала одним із найневід’ємніших інструментів грамотного управління підприємством для всіх менеджерів.

Програма 1С використовується для структурування даних ведення діяльності, дозволяє вести роботу з документами, а також складати фінансові та інші звіти.

В наш час використання 1С програми на своєму підприємстві – це не просто можливість ведення бізнесу зручно, а необхідний інструмент. Для людини, яка будь-коли має справу з 1С, буде зрозуміло наскільки ефективно можна вести документацію підприємства і легко впорядкувати всю бухгалтерію.

1С має велику кількість переваг, серед яких:

  • Автоматизація. Така програма як 1С дає можливість швидкої обробки будь-якої документації, що надходить від партнерів по бізнесу, постачальників та клієнтів, створити екосистему платежів за графіком, вести зручний, ефективний бухгалтерський облік. Вся інформація, що пропускається через 1С, може бути швидко оброблена для використання у подальших різних звітах. Основне завдання 1С – звести до мінімуму ручну працю.
  • Будь-який бізнес, підприємство має зобов’язання перед державою про сплату податків. Саме тому 1С стане найкращим вибором у допомозі розрахунків і навіть самої сплати податків, підрахує терміни здачі декларацій. У разі затримки виплати податків можуть накладатися штрафи, які є дуже небажаними у будь-якому бізнесі. 1С допоможе уникнути подібної неприємної ситуації та правильно здійснить розрахунок усіх податків, що допоможе заповнити декларацію головному бухгалтеру.
  • За допомогою програми 1С можна легко і швидко отримати будь-яку інформацію про роботу підприємства в цілому або якісь дані про бухгалтерію. Будь-яка цифра, незалежно від вимог, буде оперативно надана Вам без особливих зусиль. Будь-який керівник підприємства, який контролює діяльність своїх підлеглих та справи в цілому, може бути в курсі всіх процесів, що відбуваються всередині підприємства за допомогою такого дива сучасності, як програма 1С.
    1С дозволяє моніторити інформацію щодо переміщення товарів за складами, відвантаження їх клієнтам. 
  • Також ви побачите скільки товару було відвантажено на конкретну торгову точку, скільки продалося і яка статистика продажів.
  • Також ця програма виконує функцію розрахунку собівартості товаром, допомагає автоматично робити націнку або, навпаки, знижки на вибрані позиції.
  • Ви можете відстежити кількість спожитих співробітниками ресурсів для виготовлення товарів або витрачених на виконання роботи.

Те, для чого потрібно було наймати цілий штат співробітників, які вели б підрахунки, а потім доповідали вам, витрачаючи ваш час, тепер робить для вас програма 1С. Але для того, щоб вона коректно працювала і видавала необхідні результати, потрібне правильне налаштування. І це обійдеться набагато дешевше, ніж цілий штат рахівників та ревізорів.

Необхідно пам’ятати, що довіряти такі важливі справи як автоматизацію бухгалтерії та інших процесів, яких залежить прибуток, і успішність для підприємства слід довіряти лише професіоналам своєї справи.