Компанія Іт Ресурс пропонує повний спектр послуг з обслуговування ваших комп’ютерів в Харкові та Харківській області. Наші кваліфіковані співробітники виконають усі роботи від монтажу локальної мережі до налаштування комп’ютерів та встановлення програмного забезпечення.   Послуга Системний адміністратор, що приходить, це договір на абонентське обслуговування вашої техніки. Ми повністю беремо на себе питання обслуговування комп’ютерів.

 І якщо у вас стався збій обладнання, достатньо зняти трубку і наш спеціаліст у віддаленому режимі або приїхавши до вас офіс усуне поломку.

 Також наша компанія бере на себе комунікацію з провайдерами інтернету та допомагає підібрати найбільш оптимальний пакет послуг для вашої компанії. У разі збою або відсутності інтернету ви також телефонуєте нам і ми з’ясуємо, що сталося і як швидше вирішити це питання.

 У разі вимушеної заміни обладнання або відсутності через ремонт, ми готові надати своє. Ми розуміємо, що робочі процеси підприємства не можна зупиняти. Час це гроші.

 Комп’ютерна техніка це основний інструмент у роботі будь-якого підприємства. Завдяки злагодженій роботі обладнання підвищується ефективність роботи та автоматизація процесів. Принтери, факси, комп’ютери та їх комплектуючі повинні працювати як єдиний організм. Це називається іт інфраструктура бізнесу. Іт аутсорсинг послуги це налаштування та обслуговування всієї комп’ютерної техніки в офісі.

приходящий системный администратор

Системний адміністратор, що приходить, – хто це?

Системний адміністратор – людина, яка необхідна в будь-якій компанії для забезпечення стабільної роботи вашої техніки (комп’ютерів, серверів, оргтехніки, локальних мереж тощо). Системний адміністратор відповідає за відсутність ризиків для роботи мережі компанії, за сервера та техніку в офісі. Також за збереження баз даних, облікових записів та документів компанії.

При укладанні договору на абонентське обслуговування іт інфраструктури такий фахівець буде доступний в режимі 7 днів на тиждень. І у разі виникнення складнощів у роботі обладнання, він буде готовий протягом 30 хвилин приїхати до вас в офіс для усунення проблеми, якщо це не можна зробити швидше у віддаленому режимі.

Прихідний системний адміністратор це комплексна послуга, що включає:

 • ІТ аудит комп’ютерної техніки
 • Налаштування та діагностику комп’ютерного обладнання
 • Налаштування роутерів та бездротового Wi-Fi з’єднання
 • Заміну обладнання
 • Комунікацію з провайдерами надання послуг
 • Профілактичні роботи
 • Системне адміністрування Windows та Linux
 • Налаштування та встановлення корпоративного ПЗ
 • Резервне копіювання та перенесення інформації до хмарного сервера
 • Іт безпеку офісу, діагностику та видалення вірусів.

Штатний системний адміністратор на зарплаті не замінить такого фахівця з двох причин.

 Наші фахівці мають великий рівень професійного досвіду в наданні ІТ аутсорсинг послуг для офісів. І хоч сисадмін, що приходить, це одна людина, але вирішенням питання часто займаються всі фахівці нашого офісу, підключаючи всі знання та накопичений досвід.

 Абонентське обслуговування ІТ інфраструктури не передбачає відпусток, лікарняних та окремого кабінету в офісі. Ми завжди в курсі роботи вашого обладнання та доступні 7 днів на тиждень.

Від рівня компетентності системного адміністратора працюючого у штаті залежить якість та безпека роботи компанії в цілому. Часто, наймаючи співробітників у штат, наші клієнти зізнаються, що не могли перевірити рівень професіоналізму системного адміністратора, і потім були сильно розчаровані. Ми ж надаємо пробні 14 днів безкоштовної роботи, щоб ви змогли переконатися в нашому професіоналізмі. Ми зможемо повністю забезпечити Ваш офіс необхідним обслуговуванням та захистом вашої комп’ютерної техніки. Замовте послуги системний адміністратор, що приходить прямо зараз!

Налаштування та обслуговування комп’ютерів в офісі, Харків

Налаштування комп’ютерів у Харкові для офісів – це підключення всієї техніки в одну злагоджену робочу мережу, виставлення необхідних параметрів та забезпечення ефективної роботи підприємства. Дуже часто про важливість цього процесу роботи дізнаються вже після того, як зіткнулися з неякісною роботою та перебоями. Іза за останніх доводиться зупиняти роботу офісу та робити налаштування всього обладнання за новою. Також налаштування комп’ютерів передбачає встановлення програмного забезпечення та операційних систем.

аутсорсинг услуги Харьков Абонентське обслуговування комп’ютерів в офісі, Харків передбачає моніторинг ефективності обладнання та профілактичні роботи, своєчасне оновлення корпоративного ПЗ. Своєчасне виявлення неполадок обладнання дозволяє зробити своєчасний ремонт без зупинки роботи підприємства. Оновлення антивірусних баз та нового противірусного забезпечення.

Обслуговування та налаштування комп’ютерів в офісі Харків необхідне для будь-якого бізнесу, це робота, яка передбачає систематичність та професіоналізм, досвід у сфері іт аутсорсингу та розуміння способів підвищення ефективності роботи.

Де краще замовити Іт аутсорсинг для бізнесу у Харкові?

 • Ми гарантуємо стабільність роботи техніки Вашої компанії.
 • Ми забезпечуємо щоденну технічну підтримку без перерв та вихідних. Оперативне вирішення ваших завдань.
 • Ми маємо достатню кількість підмінного обладнання та комплектуючих, які ми надаємо безкоштовно до закінчення ремонту вашого обладнання чи купівлі нового.
 • Ми маємо гнучку систему знижок для компаній, які уклали договір на сервісне обслуговування.
 • Індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом, різні схеми обслуговування готові врахувати будь-які ваші побажання.
 • За потреби наш спеціаліст може приїжджати до Вас в офіс або на виробництво щодня на кілька годин.
 • При об’ємних роботах фахівці можуть знаходитися необхідний час протягом усього робочого дня у офісі або на виробництві.
 • Оптимізація керованості IT-структури вашої компанії.
 • Відчутне зменшення експлуатаційних витрат.
 • Надання кваліфікованої технічної підтримки сім днів на тиждень телефоном, електронною поштою, Viber або з виїздом на об’єкт.
 •  

 Щоб замовити іт аутсорсинг послуги в Харкові, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо вас за цінами, термінами виконання роботи та умовами абонентського обслуговування іт інфраструктури вашого бізнесу.

Ми надамо вам 14 днів безоплатного терміну роботи, нам важливо, щоб укладаючи договір з нами, ви були впевнені і спокійні.

Ще трохи корисної інформації щодо послуг іт аутсорсингу в Харкові.