облачное хранилище для бизнесаСтворення, облаштування та налаштування IT інфраструктури офісу заняття потребують високої кваліфікації системного адміністратора. Необхідно налаштувати сервера, комп’ютери, програмне забезпечення, файлові сховища та резервування баз даних. Саме з цієї причини багато компаній починають користуватися віддаленими рішеннями цього питання. Міграція сервера в хмарне сховище для бізнесу – це сучасне рішення, яке широко застосовується ефективними керівниками.

Велика кількість сучасних фірм та організацій впроваджують систему хмарних сервісів, наприклад, такі як: хостинги веб-сайтів, організацій електронних пошт, IP-телефоній, файлових сховищ тощо.

Чому хмарне сховище для бізнесу є актуальним?

Персональне хмарне сховище для бізнесу стає все більш популярним, що пояснюється декількома причинами. Далеко не кожен власник бізнесу здатний або може виділити 2000 доларів для покупки найскромнішого власного сервера. Сервер, що стоїть в офісі або знаходиться на підприємстві, є потенційним джерелом витоку або втрати інформації (пожежа, прорив труб опалення тощо, вилучення органами перевірки, крадіжка сервера або жорсткого диска сервера співробітниками або сторонніми особами).

Також ми надаємо послуги автоматичного резервування інформації з хмарного сервера до FTP-сховищ. Дана послуга дає можливість уникнути втрати інформації не тільки при перелічених вище ситуаціях, але і при зараженні вірусом шифрувальником, випадковим або навмисним видаленням або псуванням бази даних працівником підприємства.

Наші хмарні сховища та FTP-сервери знаходяться поза межами України, що забезпечує європейську стабільність та надійність даних послуг.

Можливості хмарного сховища для бізнесу

Якщо подивитися на подібні проекти хмарного сховища для бізнесу на ринку всередині країни, то однозначно можна зробити висновок, що оренда хмарного сервера є дуже затребуваною, тому що може виконувати досить багато функцій:

  • зберігання файлів, інформації;
  • зберігання та обробка баз даних;
  • безпека даних;
  • можливість доступу з будь-якого зручного для вас місця.

Орендуючи хмарний сервер, ви рятуєте себе від непотрібних витрат на оновлення та обслуговування обладнання. Не будете мати проблеми з вигоранням деталей і застраховані від зупинки роботи з причини технічної поломки сервера. Ця ситуація є неможливою через нашу ефективну роботу.

Кожен бізнесмен знає, що бізнес приноситиме максимальний дохід, якщо максимально оптимізувати витрати. Якщо звернути увагу на ІТ інфраструктуру підприємства ми побачимо, що використання стаціонарних серверів для зберігання та обробки інформації в 21 столітті не рентабельно і дуже затратно. Також це несе великі ризики для компанії та зобов’язує утримувати її цілий штат іт співробітників, для обслуговування обладнання. Ми пропонуємо вам нове рішення – міграція сервера до хмарного сховища.

Оренда сервера в хмарі є правильним рішенням для будь-якого бізнесу. І події пандемії 2020 це показали наочно. Ті керівники, які вже встигли розмістити свої сервери у хмарі, змогли легко перейти на віддалений режим роботи і перевести на нього співробітників.

Іт Ресурс компанія що надає іт аутсорсингові послуги для будь-якого рівня бізнесу. Ми займаємося міграцією інформації на хмарне сховище протягом 6 років, і за цей час зарекомендували себе лише з хорошого боку.