Наша компанія займається постачанням та підключенням торговельного обладнання. Ми маємо багаторічний досвід роботи з торговельним обладнанням 1С для аптек, супермаркетів та інших торгових точок. Торговельне обладнання для автоматизації робочих процесів включає сканери штрих-кодів, принтери термоетикеток, термінали збору даних, торгові ваги з чекодруком, фіскальні і касові апарати, і багато іншого.

Які послуги ми надаємо під час встановлення торговельного обладнання

 • Автоматизація торгової точки або торгової мережі під ключ.
  Повне налаштування back та front-офісу.
 • Поєднання торгових програм із 1С.
  Налаштування різноманітних торгових програм для касових місць та керуючого персоналу торгової точки (1С, market plus, r-keeper, profit, servio).
 • Для оптимізації роботи вашого обладнання ми використовуємо найсучасніші технології.
  Автоматизація торгівлі кількох точок роздрібної мережі.

Скориставшись послугами нашої компанії, Ви отримуєте високоякісне налаштування всього обладнання, яке буде ретельно перевірено після закінчення установки, також наші співробітники допоможуть навчити персонал правильного використання та покажуть усі можливості ПЗ.

Переваги використання торгового обладнання спільно з торговими програмами

При співпраці з нашою компанією Ви отримуєте можливість високоякісного налаштування обліку підприємства, а також підвищений комфорт та ефективність роботи торгових точок. Наша компанія буде здійснювати постійну (7 днів на тиждень) технічну підтримку вашого персоналу з питань роботи торговельного обладнання та програм.

До того ж, у вас є можливість підвищити інформаційну безпеку на вашому підприємстві, що виключить витік інформації.

Які роботи ми виконуємо під час встановлення торговельного обладнання:

 • аудит необхідних робіт та обладнання для автоматизації торгової точки;
 • тестування системи, обладнання та сумісності його з програмами;
 • налаштування параметрів під індивідуальне використання з урахуванням особливостей роботи торгової точки;
 • проведення профілактичних робіт для забезпечення стабільної роботи всієї системи, що дозволить Вам не переживати за те, що система вийде з ладу і доведеться призупинити роботу торгової точки.

При замовленні підключення торгового обладнання у нас, Ви отримаєте повний спектр послуг, який забезпечить максимально ефективний процес роботи вашому підприємству, а також забезпечте вашим покупцям більш комфортне проведення часу та покупок, що відповідно збільшить продажі.