ПРО КОМПАНІЮ

Ми – команда справжніх професіоналів, які мають вищу освіту в галузі IT та комп’ютерних технологій, які мають великий досвід роботи у цій сфері.

Наша компанія розпочала свою діяльність у сфері ІТ-аутсорсу у 2014 році на ринку Харкова та всієї України. На сьогоднішній день наша компанія є однією з провідних компаній на ринку постачання даних послуг у Харкові. Нашими клієнтами є національні торговельні мережі, великі підприємства Харкова та Харківської області, мережі аптек, фабрики та підприємства малого бізнесу.

Ми забезпечуємо нашим клієнтам технічну підтримку 365 днів на рік.

Спектр наших послуг досить різноманітний:

– настроювання серверів та офісних комп’ютерів;

– прокладання та настроювання відеоспостереження;

-встановлення та налаштування турнікетних систем, програмування 1с;

 – хмарні сховища та резервування інформації, аудит IT систем компаній та офісів, та багато іншого.

Ми вирішуємо найрізноманітніші та нестандартні завдання. Окремим видом нашої діяльності є організація «під ключ» ІТ у роздрібній торгівлі. Наші співробітники мають великий досвід робіт із різним торговим обладнанням (сканерами штрих-кодів, РРО, ТСД, термопринтерами та іншим).

Завдання, на яких ми спеціалізуємося

Встановлення систем відеоспостереження– той сегмент ринку, в якому ми справді добре знаємося. Наша компанія встановлює, обслуговує та налаштовує системи відеоспостереження на різному ступені складності об’єктах, враховуючи вимоги системи безпеки, а також побажання клієнта.

Послуга обслуговування комп’ютерів – один з основних напрямківУслуга обслуживания компьютеров –один з основних напрямів у нашій діяльності. У нашому штаті ми маємо професіоналів з дипломами про вищу освіту та багаторічний досвід у IT сфері, які розбираються в системному адмініструванні, аутсорсингу обслуговування комп’ютерів, проектуванні та прокладанні локальних мереж.

Абонентський супровід 1С – те, що дійсно необхідно в кожному офісі, торговому центрі, аптеці та супермаркеті. Ми маємо величезний досвід програмування та адміністрування 1С ( 1С 7.7, 1С 8.2, 1С 8.3). і готові проконсультувати вас на предмет необхідної вам версії програми 1С, виходячи зі специфіки вашого бізнесу.

Хмарний сервер – те, що ми пропонуємо нашим клієнтам. Це справді винахід майбутнього, який дозволяє не завантажувати Ваш комп’ютер, володіти необхідною інформацією з будь-якого пристрою та з будь-якої точки світу, а також отримувати величезні обсяги пам’яті для зберігання та обробки даних.

Налаштування торгового обладнання – те, що дозволить Вашому підприємству збільшити прибуток! Завдяки торговельному обладнанню Ваш бізнес точно піде в гору, оскільки автоматизація процесів приваблює багатьох людей, їм не доведеться стояти в чергах, а більшу частину роботи за ваших співробітників виконуватиме обладнання.

Інформаційний захист – обов’язковий інструмент кожного офісу у 21 столітті. Це те, що дозволить забезпечити безпеку Ваших даних, цінних паперів організації та не поставить під загрозу Ваші фінанси та бізнес у цілому. Ми дбаємо про Вас, пропонуючи найкращий продукт на ринку, який захистить Вас від неприємних несподіванок та злісних конкурентів.

 Ми гарантуємо якість та оперативність наших послуг. При виконанні поставлених завдань, ми забезпечуємо інформаційну безпеку замовників. Нам довіряють як невеликі офіси, і великі компанії національного масштабу.

 Ви запитаєте чому саме ми? Результатом нашої роботи є Ваше успішне просування! Для того, щоб ви могли переконатись у якості наших робіт, ми можемо надати вам 14 днів без платного IT-обслуговування Вашої компанії.

 Ми надаємо вам кінцевий продукт з обслуговування ваших комп’ютерів та техніки, не змушуючи вас вникати у технічні тонкощі їхньої роботи.