Наша компанія має не малий досвід у проектуванні, монтажі, обслуговуванні та тонкому налаштуванні систем відеоспостереження. Ми пропонуємо своїм клієнтам найсучасніші комплексні рішення їх запитів, з точки зору безпеки об’єктів.

Ми підберемо вам установки та тип камер, виходячи з ваших потреб. Таких як, необхідність необхідної якості картинки, кут огляду, а також умов навколишнього середовища, в яких будуть камери.

Встановлення систем відеоспостереження нашими спеціалістами ведеться з урахуванням проблемних зон вашого об’єкту. Наприклад, у місцях супермаркету з підвищеним ризиком крадіжки, на заводах та підприємствах – ключові місця для чіткої фіксації того, що відбувається.

З урахуванням необхідної кількості камер ми готові створити систему відеоспостереження, за допомогою відеореєстраторів або віртуальних серверів. Ви завжди матимете можливість подивитися те, що відбувається в режимі реального часу або збережені записи з будь-якого пристрою в будь-якій точці світу.

Також ми здійснюємо складні рішення на основі систем відеоспостереження. Як то:

 • можливість відкриття воріт гаража, будинку та інше на основі номерів машини;
 • суміщення системи відеоспостереження та СКУД;
 • тонкі налаштування відеоспостереження ( запис по руху, запис у певний час доби, повідомлення на e-mail по руху на заданому об’єкті, у вибраний час).

Ми працюємо з найкращими системами відеоспостереження на ринку:

 1. Hikvision;
 2.  Tecsar;
 3. Partizan;
 4. Dahua.

Що дозволяє підібрати камеру під точне вирішення вашого запиту.

Наші фахівці здійснюють гарантійне та післягарантійне обслуговування систем відеоспостереження.

Встановлення камер відеоспостереження

Монтаж систем відеоспостереження – одна з головних послуг, які ми пропонуємо. Наша компанія монтує камери на будь-яких об’єктах, будь-якій складності. Крім установки камер також може здійснюватися:

 • з’єднання камер відеоспостереження з іншими системами безпеки, наприклад, з контролем доступу на ділянку або приміщення;
 • встановлення та настроювання програм для відеоспостереження;
 • надання всієї документації з обладнання та проекту;
 • протяжка кабелів для відеоспостереження.

Для того, щоб вся система охорони працювала правильно, ми підбираємо камери відеоспостереження відповідні умовам вашої освітленості для ведення відеозапису, як у денний, так і в нічний час.

Необхідно враховувати деякі умови при виборі камер та загалом обладнання для відеоспостереження. Наприклад, необхідно враховувати кут огляду та чутливість руху камери, відстань між ними.

Ми надаємо установку систем відеоспостереження під ключ: починаючи від безкоштовної консультації з виїздом на об’єкт і до гарантійного та післягарантійного обслуговування.