Блог

Ціна на прокладку локальної мережі в офісі безпосередньо залежатиме від складності та обсягу робіт, які необхідні для правильної та стабільної роботи техніки.

Монтаж локально – обчислювальної мережі має бути проведений якісно та на високому професійному рівні! Тільки в такому разі це буде запорукою безперебійної роботи усієї комп’ютерної техніки підприємства. Без наявності структурованих кабельних систем роботу компанії неможливо здійснювати ефективно

.

ІТ аутсорсинг дуже популярна та вигідна послуга на світовому ринку, яка забезпечує безперебійну, злагоджену роботу ІТ комунікацій підприємства.

Це розширене абонентське обслуговування компаній, пов’язане з комп’ютерними системами. Масштаб компанії немає значень, ІТ аутсорсинг необхідний як малим, і великим підприємствам. ІТ аутсорсинг – це об’ємний комплекс робіт, який включає послуги з роботи з інфраструктурою підприємства: персональними комп’ютерами, мережею, периферійними пристроями, серверами.

Хмарний сервер сховище інформації, яка потрібна для ведення будь-якого бізнесу. Звіти про переміщення товару, клієнтська база, зарплатні відомості та накладні із закупівлі та відвантаження товару. Все це можна зберігати на сервері хмар, а не в архіві або стаціонарному комп’ютері.

Хмарний сервер зручний для бізнесу тим, що до нього можна отримати доступ з будь-якої точки земної кулі, потрібне лише підключення до інтернету для того, щоб увійти до свого облікового запису.

Час показує, що стає вигідніше використовувати послуги ІТ аутсорсингу, ніж брати на роботу в невеликі та середні компанії адміністраторів та ІТ інженерів.

Термін ІТ аутсорсинг зустрічається досить часто, але який набір послуг він включає відомо не кожному.

ІТ аутсорсинг має на увазі рішення різних завдань, що не входять в спектр діяльності компаній, стороннім підрядником, який забезпечить максимально якісним і повним набором послуг в галузі інформатизації.

IT-аудит є комплексною перевіркою всіх складових інформаційної системи. При комплексному аудиті проводиться інвентаризація та оцінка стану продуктивності обладнання та програмного забезпечення, а також перевірка системи на наявність уразливостей.

Аудит ІТ інфраструктури повинен проводитися кваліфікованими фахівцями, які досліджують та аналізують всі складові інформаційної системи, проведуть оцінку на відповідність вимогам компанії та на можливість модернізації.

Для того щоб отримати якісний монтаж локальної мережі, необхідний запас професійних знань та досвід. Це не просто дроти, які потрібно з’єднати, це злагоджена робота серверів, комутаторів, ДБЖ та інших комунікацій.

Такі роботи повинні проводити тільки професіонали, які використовують найсучасніше апаратне та програмне забезпечення, за допомогою яких створюється довговічна та надійна локальна обчислювальна мережа.

Локальна обчислювальна мережа – це основа підприємства, від якості якої залежить стабільність роботи персоналу компанії.

 Захистити власний будинок від сторонніх осіб, вандалізму чи пограбування можна за допомогою сучасних відеокамер. На сьогоднішній день система відеоспостереження досить популярна не тільки для квартир, приватних будинків, заміських особняків, але також для магазинів, кафе, ресторанів, офісних приміщень.

 Локальна мережа це система кабелів, що об’єднує у собі комп’ютери та оргтехніку в межах будівлі або одного приміщення. Іноді в одну мережу можуть бути включені комп’ютери не тільки одна будівля, а й кілька близьких.

Призначення таких мереж – забезпечення доступу групі користувачів, чиї комп’ютери підключені до ЛОМ, до доступу інформації та використання комп’ютерної техніки (принтерів, факсів, сканерів тощо)

Системний адміністратор це спеціаліст, від якого залежить налаштування комп’ютерів в офісі та їх ефективна та коректна робота, а також оргтехніки підключеної до них. Зазвичай, це людина в штаті на зарплаті. Звичайно, бажаючи заощадити, компанії не маючи свого співробітника, запрошують залучених спеціалістів. Але тут є один жирний мінус.

Захистити власний будинок від сторонніх осіб, вандалізму чи пограбування можна за допомогою сучасних відеокамер. На сьогоднішній день система відеоспостереження досить популярна не тільки для квартир, приватних будинків, заміських особняків, але також для магазинів, кафе, ресторанів, офісних приміщень.

 Роутер — спеціальний пристрій, який використовується для з’єднання з’єднань мереж різної будови та призначення. Від нього залежить пересилання пакетів інформації по мережі, налаштування якої визначає мережевий адміністратор спеціальними налаштуваннями. Мікротік роутер з’єднує мережу інтернет з локальною мережею в офісі. Специфіка офісної роботи, точки продажу, складу передбачає спеціальні налаштування, відмінні від варіації домашнього підключення.

Швидка комп’ютерна допомога — настроювання комп’ютерів для офісу та всієї оргтехніки, необхідна для кожної організації, офісу або виробництва. Кожен будинок має комп’ютер, ноутбук і досвід користування. У зв’язку з цим часто виникає помилкова думка, що офісний та домашній комп’ютер це те саме.

IPsec — це комплекс протоколів передачі даних, який був розроблений для захисту та транспортування інформації через канали www, ip4\ip6. Основною областю даного протоколу є у мережі Інтернет. Електронна пошта, спільний доступ до баз даних, передача інформації та практично всі дані, які потрібно передати, повинні бути максимально захищені.

Для работы любого производства или офиса необходима ит инфраструктура, которая будет включать в себя компьютеры, факсы, принтеры, роутеры, сервер, и прочую оргтехнику. Услуги it аутсорсинга  в Харькове предполагают настройку всего этого оборудования и обеспечения бесперебойной работы.

Ще з початку нашого сторіччя американські компанії почали скуповувати інтелектуальну власність. Розробки, відкриття та різні стартапи. Економісти прорахували, що у майбутньому основний наголос буде зроблено не так на ресурси, але в інтелект і відкриття. Механізми та вдалі експерименти коштують дорого. Разом із зміною політики компаній, зріс попит на послугу моніторинг інформаційної безпеки і її захист.

Прокладка мережі в офісі завжди починається з проектування та консультації. Наша компанія займається такими послугами протягом 6 років і ми знаємо, що в цій справі не буває дрібних деталей. Потрібно врахувати всі вимоги керівництва компанії, прорахувати скільки буде підключених пристроїв, оцінити обсяг роботи, врахувати навантаження на цю мережу з метою правильного вибору активного мережного обладнання.

Ціна на віддалене адміністрування вас приємно здивує. За гроші, набагато менші, ніж ті, що ви витратили б на утримання окремого співробітника, ви отримуєте роботу цілої компанії. Ми забезпечуємо роботу вашої техніки, встановлення програмного забезпечення, прокладання локальних мереж, консультації з підбору обладнання та багато іншого.

Інформаційна безпека впливає на подальший розвиток вашого бізнесу. Аудит інформаційної безпеки ґрунтується на поточному загальному стані системи. Цей напрямок має повністю відповідати загальній стратегії розвитку компанії, державним законодавством, а також сучасним стандартам та особливостям виду галузі.

На сьогоднішній день, розвиток технологій досяг досить вражаючих результатів. Ринок відеотехніки виріс також, і тепер кожен може знайти для себе відповідну модель, яка задовольняє потрібні цілі. Проте, як визначитися з підходящою моделлю під конкретні цілі? Щоб розібратися в цьому питанні, ми допоможемо порівняти деякі варіанти.

Існує вираз: Той, хто володіє інформацією – володіє усім світом! Маючи якусь інформацію про своїх конкурентів, про те, як зміниться ринок, це дуже важливо для будь-якого бізнесмена. Це і є причиною того, що багато хто хоче отримати інформацію, створюючи конкурентну розвідку.

У 21 столітті останнє слово залишається за технологіями, саме від їхньої коректної роботи залежить швидкість та продуктивність роботи офісу чи підприємства. І якщо відбувається збій, вірус проникає в систему або якесь обладнання виходить з ладу, то робота зупиняється.

Ми зараз говоримо не про верстати, а про комп’ютери та комп’ютерне обладнання. Вони так само важливі як перші, тому що за їх допомогою відбувається продаж, покупка та надання інших послуг клієнтам.

На сьогоднішній день практично всі підприємства працюють із програмою 1С, а без неї уявити повноцінну роботу просто неможливо. Вона настільки важлива, що за довгі роки стала одним із найневід’ємніших інструментів грамотного управління підприємством для всіх менеджерів.

Програма 1С використовується для структурування даних ведення діяльності, дозволяє вести роботу з документами, а також складати фінансові та інші звіти.

Камери відеоспостереження – обов’язковий елемент системи безпеки кожного магазину, супермаркету та й загалом місця великого скупчення людей. Можна поставити запитання «Чому?». Камери відеоспостереження мають багато функцій. Багато хто вважає, що відеоспостереження в магазинах потрібні лише для захисту від крадіжки клієнтів, але це не зовсім так.

На сьогоднішній день системи відеоспостереження є, мабуть, обов’язковою складовою будь-якої системи безпеки супермаркетів. Монтаж систем відеоспостереження супермаркету може бути здійснений безпосередньо в момент будівництва самої будівлі або при переобладнанні вже існуючого приміщення під супермаркет. Однак, так чи інакше, монтаж систем безпеки, а зокрема камер відеоспостереження – проект, що вимагає деякого проектування та індивідуального підходу.

Перед тим, як почати розбиратися в перевагах та необхідності хмарного сховища необхідно розуміти, що ж має на увазі саме хмарне сховище. Хмарне сховище – це певне місце в онлайн-просторі, яке використовується для зберігання будь-яких даних.

Ми звикли використовувати фізичні пристрої для зберігання інформації, такі як флешки, жорсткі диски тощо. Хмарне сховище – наступний крок у світі комп’ютерних технологій та дуже зручний спосіб зберігання інформації загалом.

Як правило, онлайн сховища використовують у великій мережі серверів, які регулюються інструментами управління.

Обслуговування комп’ютерів для організацій та підприємств різного масштабу діяльності дозволяє раціонально використовувати засоби, при цьому забезпечуючи постійну та безперебійну роботу комп’ютерної техніки, програм, локальної мережі та серверів.

Як і за будь-якою технікою, за комп’ютерами теж необхідно стежити та обслуговувати їх у процесі роботи.

Обслуговування комп’ютерів для організацій – це широкий комплекс заходів, спрямований забезпечення стабільного функціонування комп’ютерів, додатків, програм, обладнання для підприємства.

Системний адміністратор – це спеціаліст, який вирішує завдання у міру потреби, але не знаходиться у вашому офісі постійно. Якщо завдання виконається віддалено, адміністратор може підключитися до вашої мережі та вирішити проблему.

Виїзний системний адміністратор завжди вирішує проблеми, що виникли в ІТ сфері вашої компанії, при цьому його не доведеться вам брати на зарплату, виплачувати лікарняний і т.д. Системний адміністратор, що приходить, необхідний в будь-якій компанії, від нього і його кваліфікації залежить стабільність роботи серверів, комп’ютерів, локальних мереж, оргтехніки. Від рівня його компетентності залежить дуже багато, у тому числі безпека даних! Тому вибирати виїзного системного адміністратора потрібно лише у перевірених компаніях з надання ІТ послуг, які вже зарекомендували себе як надійного партнера.